יעקב מושקט, משרד עו"ד
עו"ד יעקב מושקט הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, הוסמך לעריכת דין בשנת 1998. הנחת המוצא של המשרד הינה כי על מנת לתת ללקוח את היעוץ הנכון, המדויק והמקצועי ביותר על המשרד להתמקד, להתעמק ולהתמחות בתחומים מעטים בלבד ולא להתיימר לעסוק במגוון רחב של תחומים. בהתאם, עוסק המשרד בשני תחומים בהם רכש מיומנות רבה, האחד דיני נזיקין וביטוח והאחר דיני מקרקעין.
שגריר פוינטר
חברת שגריר, הגדולה והמובילה בארץ בתחום הגרירות , התנעות , תיקוני דרך, השכרת רכב, רדיו חלופי ושירותים מתקדמים לנהג ולרכב מספקת מאות אלפי שירותים בשנה בכל רחבי הארץ.  השירותים ניתנים למנויינו , 24 שעות ביממה , 7 ימים בשבוע , בכל רחבי הארץ וזאת באמצעות למעלה מ 200 רכבי שירות שבבעלותנו , מהחדישים והמתוחכמים בעולם , המופעלים על ידי עובדינו המקצועיים והאמינים.
איתורן
איתוראן היא החברה המובילה בתחומה המעניקה שירותי איתור ומיגון מתקדמים לרכב ולנהג ומתמחה בסיכול גניבות, איתור כלי רכב ומתן שירותי מידע, ניווט ועזרה בדרך. מערכת איתוראן פועלת באמצעות טכנולוגיה ייחודית שפותחה במקורה לטובת איתור טייסים במצוקה והוסבה ליישומים אזרחיים.  לאיתוראן וותק ומוניטין של 12 שנים והיא החברה המובילה בעולם באספקת שירותי איתור מיגון ותקשורת לרכב ולנהג.
עו"ד קליר
זה מוקדש באהבה לכם, גיבורי עולם הביטוח והנזיקין:המבוטחים - נפגעי הגוף, הנפש והרכוש, אשר השליכו את יהבם על חברות הביטוח, המוסדות המטפלים והרשויות, ובבוא יום צרה, גילו כי אלה הפנו להם עורף; איש חברת הביטוח ההגון, הרואה בתפקידו שליחות למען המבוטחים והנפגעים ולא להעשרת כיסם של בעלי החברה; סוכן הביטוח, השמאי, הרופא, החוקר, היועץ, המומחה ועורך הדין, המשמשים פה למבוטחים ולנפגעים, ומבקשים חומר להעשיר ולבסס את עמדתם; ומי שתפקידו מורכב מכל, השופט, הבא לברר את הדין ולנקות תבואה ממוץ.
מחשבון תעריפי ביטוח חובה
חשוב לדעת! התעריפים המחושבים בעזרת המחשבון הם אלה המאושרים לחברות הביטוח היום. אם התעריפים שהוצעו לך על ידי חברת הביטוח גבוהים מן התעריפים המוצגים באתר, אנא פנה ליחידה לפניות ציבור של הפיקוח על הביטוח, ודווח על כך.
המפקח על הביטוח, פניות הציבור
צורך הגשת התלונה נגד חברת ביטוח,קרן פנסיה, קופת גמל או סוכן יש למלא את הטופס בקישור.
כתובתנו:  משרד האוצר, שוק ההון, ביטוח וחסכון , היחידה לפניות הציבור 
ת.ד. 28150 ירושלים טלפון לפניות:02-6211400 בין השעות 9:00-12:00 
לשכת סוכני הביטוח
לשכת סוכני ביטוח בישראל נוסדה בתל אביב לפני 55 שנים והיא מהווה את הגוף היציג והמייצג של סוכני הביטוח בישראל. הלשכה מונה כ ­ 3000 חברים, סוכני ביטוח עצמאיים. הלשכה היא עמותה וולנטרית המונהגת על ידי האסיפה הכללית, המועצה הארצית והועד המנהל . ללשכה הנהלה מקצועית שבראשה מנכ"ל הלשכה. בין מטרותיה העיקריות של הלשכה כפי שהן מוגדרות בתקנון, הינה העמידה על האינטרסים הכלכליים ועל משמר המקצוע ורמתו למען הגנת ענייניו של המבוטח, קיום פיקוח וביקורת מקצועיים והפעלתם של כללי נוהג מחייבים ועקרונות אתיקה מקצועיים: שיפור רמתם המקצועית של סוכני הביטוח לרבות רמת ההתמחות של העתידים להיות סוכני ביטוח.
 
דרור נחשון, סוכנות לביטוח  |  כתובת: רח' הדר 2 (קומה ב), הרצליה 4629025  |  טלפון: 09-9533030  |  פקס: 09-9572818  |   נייד: 050-7408086 
דרור נחשון-ניהול סיכונים בביטוח- www.drorbit.co.il © כל הזכויות שמורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
שומרה
קבוצת מגדל
כלל ביטוח
ביטוח חקלאי
הכשרה ביטוח
מנורה מבטחים
הראל
איילון
הפניקס