מכשירים פיננסיים          
 
מחשבון פיננסי
ניהול תיקי השקעות
"שוק ההון הוא שוק רחב של הזדמנויות ואפשרויות, אבל בכדי להשקיע בו בחוכמה רצוי להיעזר בבעלי מקצוע.
"בהראל פיננסים" צוות מקצועי של מנהלי תיקים שיבנו לך את תיק ההשקעות המתאים לצרכיך ולאופייך כמשקיע/ה. תיק ההשקעות מנוהל בחשבון על שמך בבנק שלך בלי להעביר אותו לגוף חיצוני. ניהול התיק הוא שקוף ואת/ה זוכה לשירות אישי ולייעוץ מקצועי. 
אתה מוזמן לתאם דרכי פגישה לא מחייבת עם מנהל השקעות מ"הראל פיננסים" שיציע לך את מגוון האפשרויות העומדות לרשותך."
קופות גמל
קופות גמל הן מהמכשירים הפיננסים הותיקים ביותר הקיימים בשוק . אנו משווקים את קופות הגמל של "הראל גמל" שמציעה קופות גמל במס` מסלולי השקעה .מגוון מסלולי ההשקעה ודמי הניהול הנוחים מעניקים לכם שליטה ובקרה בכספכם אותו צברתם בעמל רב.לנוחותכם מצורף קישור למחשבון תשואות קופות גמל.

שימו לב! רבים מכם "תקועים" בקופות גמל מזה שנים רבות ולעיתים גם עם סכומי כסף נכבדים,לידיעתכם ניתן להעביר אלינו את כספי הגמל הצבורים מבלי לאבד וותק או כל זכות אחרת שנצברה לכם וזאת ללא כל עלות או פעולה מצדכם ,למעט חתימה קצרה על מסך קצר .
קרנות השתלמות
קרן השתלמות היא בעצם תוכנית חיסכון לטווח בינוני של 6 שנים.התוכנית מיועדת לשכירים ועצמאיים כאחד. גובה התשלום לקרן השתלמות מתעדכן מעת לעת וכך גם גובה הפטור מהמס בגין רווחי הון המתקבלים במסלולים השונים .לנוחותכם מצורף קישור למחשבון תשואות קרנות השתלמות.
מוצרי חיסכון והשקעה
מגוון השקעות הנה סדרה רחבה של מוצרי חסכון, השקעה וגמל, המיועדת ללקוחות פרטיים, עצמאיים ושכירים, ומציעה מגוון מסלולי השקעה: שקלי, מדד, מק"מ, ללא מניות, מניות, מט"ח, חו"ל, אג"ח מדינה ואג"ח חברות , המאפשרים ללקוח לנהל את כספו ברמת סיכון המתאימה לו ביותר. התכניות מיועדות ללקוחות פרטיים, עצמאיים ו/או שכירים ומאפשרות חסכון ארוך טווח בתכניות הכפופות לתקנות הגמל כגון: מגוון השקעות לעצמאים, מגוון השקעות למנהלים ומגוון פנסיה וחסכון והשקעה לטווחים קצרים ובינוניים למגוון מטרות בתכניות ובמסלולי השקעה מגוונים כגון: מגוון השקעות אישי, מגוון חסכן ומגוון אלמנטרי.
 
דרור נחשון, סוכנות לביטוח  |  כתובת: רח' הדר 2 (קומה ב), הרצליה 4629025  |  טלפון: 09-9533030  |  פקס: 09-9572818  |   נייד: 050-7408086 
דרור נחשון-ניהול סיכונים בביטוח- www.drorbit.co.il © כל הזכויות שמורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
שומרה
קבוצת מגדל
כלל ביטוח
ביטוח חקלאי
הכשרה ביטוח
מנורה מבטחים
הראל
איילון
הפניקס