מדי שנה נוסעים אלפי סטודנטים ישראלים לחו"ל ללימודים לטיול ואף לעבוד . כל הסטודנטים הללו, ללא יוצא מן הכלל ואין זה משנה מהי סיבת הנסיעה, חייבים לעשות בטרם עזיבתם לתקופה ממושכת, ביטוח נסיעות מקיף, איכותי ואמין שיכסה אותם גם מבחינה רפואית וגם ממקרה של גניבה או אובדן ציוד.

חשוב כי סטודנטים היוצאים ללמוד בחו"ל יבטחו עצמם בביטוח בריאות לישראלים השוהים בחו"ל. ללא כיסוי ביטוחי, הסטודנט חשוף להוצאות בגין מחלות, תאונות, פציעות ועוד סכנות בדיוק כמו שהיה חשוף להן בארץ, אלא שבחו"ל, ללא ביטוח בריאות, הוא ייאלץ לשלם מכיסו סכומים בלתי אפשריים לכיסוי ההוצאות הרפואיות במקרה הטוב, או שיגלה שירותים רפואיים בלתי מספיקים במקרה הרע.

מדי שנה, אלפי סטודנטים ישראלים יוצאים ללמוד בחו"ל. מעבר ללימודים הקשים והממושכים, הסטודנטים צריכים להסתגל למדינה חדשה עם שפה, תרבות, מנהגים ומזג אוויר שונה.לרוב, הסטודנטים והוריהם דואגים לכל צורכיהם החל מדירה, דרך ריהוט וציוד, שכר לימוד וכן תקציב לשהות הארוכה, אך רבים מהם שוכחים אולי את הפרט החשוב ביותר - בריאותם של הסטודנטים.

זכרו , בעת ההתארגנות למעבר לחו"ל ולפני תחילת שנה"ל עליכם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אשר הותאם לכם ע"י הצוות המקצועי של משרדי.

שאם לא כן הוצאות בגין מחלה או תאונה לא חמורים, בהעדר ביטוח עלולים להביא לסוף החלום האקדמי שלכם בחו"ל 
סטודנטים
 
דרור נחשון, סוכנות לביטוח  |  כתובת: רח' הדר 2 (קומה ב), הרצליה 4629025  |  טלפון: 09-9533030  |  פקס: 09-9572818  |   נייד: 050-7408086 
דרור נחשון-ניהול סיכונים בביטוח- www.drorbit.co.il © כל הזכויות שמורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
שומרה
קבוצת מגדל
כלל ביטוח
ביטוח חקלאי
הכשרה ביטוח
מנורה מבטחים
הראל
איילון
הפניקס