ביטוח נסיעות לחו"ל          
 
אמא וילד במטוס
ביטוח תרמילאים - הפניקס מוצ'ליר
תכנית ביטוח נסיעות לחו"ל מבית הפניקס. תכנית הביטוח הרחבה והמותאמת ביותר ליוצאים לטיולי תרמילאות לתקופות ארוכות. תוכנית הביטוח המעניקה הגנה וביטחון למטיילים, וכוללת בין השאר: כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל עד לסך של $1,200,000, איתור וחילוץ, כיסוי לפעילויות אקסטרים, הכיסוי ניתן לרכישה ליוצאים לחו"ל לתקופה שמעל 20 יום ועוד...  

לעיקרי הכיסוי פניקס מוצ'ליר >
הראל הישרדות
פוליסה ייחודית לנסיעה אחת, הכוללת כיסויים לפעילות של ספורט אתגרי, איתור וחילוץ, הטסה רפואית ורעידת אדמה, מתאימה לנוסעים בריאים עד גיל 60 (כולל). הפוליסה מעניקה כיסוי בכל העולם, בגבולות כיסוי המתאימים גם לארצות בהן עלות השירותים גבוהה. הראל הישרדות" נכללת בקבוצת פוליסות האקסטרים של הראל חברה לביטוח בע"מ, הינה פוליסה מקיפה ביותר עם גבולות כיסוי גבוהים במיוחד המיועדת למבוטחים בריאים וצעירים ברוחם, עד גיל 60 (כולל) המעוניינים לשלב בטיולם בחו"ל פעילויות אקסטרים. ייחודה של "הראל הישרדות" במגוון הכיסויים הכלולים בה, כגון: ספורט אתגרי, כמו בנג`י, סנפלינג, רפטינג, ספורט חורף, ואיתור וחילוץ וכן כיסוי להטסה רפואית, רעידת אדמה, כבודה ועוד.ניתן להרחיב את הכיסוי לאיתור וחילוץ מעבר לכיסוי הקיים בפוליסה תמורת דמי ביטוח נוספים. 
נסיעה לחו"ל הפכה עבור רבים מאיתנו לדבר שבשיגרה אך לא כולנו עוצרים רגע לחשוב "מה יקרה אם..." נסיעה לחו"ל אינה דבר זול גם אם היא לשם עסקים או גם לשם הכיף בכל מקרה היא תמיד מעוררת ציפיה רבה ולעיתים אף דורשת תכנון רב.כדי שכל זה לא ירד לטמיון אנו מציעים לכם מגוון תוכניות החל מהנסיעה הקצרה ליעדים שגרתיים ועד לנסיעה ארוכה ליעדים אקזוטיים ולפעמים גם בלתי שגרתיים .

אנו מציעים מס` תוכניות רב ומגוון גם למטייל השיגרתי וגם למטייל ההרפתקן ,כמו כן באפשרותינו לבטח נשים בהריון עד שבוע 32 (בשבוע זה על המבוטחת לחזור לארץ) ואנשים הסובלים מבעיות רפואיות קיימות .
הראל הישרדות
דרכון זהב
למי מיועדת הפוליסה?  "דרכון זהב" הינה פוליסה מקיפה לנסיעה לחו"ל, המתאימה גם לנוסעים הסובלים ממחלה קיימת ו/או נוטלים תרופות באופן קבוע, וכן לנשים בהריון שגילן אינו עולה על 39 שנה (הכיסוי תקף עד שבוע 32 להריון).
ביטוחי Business
ביטוח זה מתאים לאנשי עסקים המרבים בנסיעות לחו"ל .הכיסויים בביטוח זה משופרים ונותנים מענה ביטוחי לצורכיהם הביטוחיים של אנשי העסקים כמו :
  • ביטוח למחשב נייד
  • ביטול נסיעה עקב צו 8/מילואים
  • סכומי ביטוח גבוהים יותר בל הכיסויים
  • ספורט חורף ולעיתים גם ספורט אתגרי כלולים בפוליסה
  • אין צורך להודיע על כל נסיעה. הביטוח הוא שנתי. 
 
דרור נחשון, סוכנות לביטוח  |  כתובת: רח' הדר 2 (קומה ב), הרצליה 4629025  |  טלפון: 09-9533030  |  פקס: 09-9572818  |   נייד: 050-7408086 
דרור נחשון-ניהול סיכונים בביטוח- www.drorbit.co.il © כל הזכויות שמורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
שומרה
קבוצת מגדל
כלל ביטוח
ביטוח חקלאי
הכשרה ביטוח
מנורה מבטחים
הראל
איילון
הפניקס