ביטוח בריאות
שוק ביטוחי הבריאות התפתח במהירות בשנים האחרונות. יחד עם הגידול העצום בכמות מבוטחי ביטוח הבריאות הפרטי, השוק מוצף בכמות גדולה של תוכניות ביטוח.

מערך תוכניות ביטוחי הבריאות של הראל חברה לביטוח בע"מ, בא להתמודד עם מערכת הכיסויים המצויה בשוק, מתוך מענה מוגדר ללקוחות שונים.כתוצאה מכך מגוון תוכניות הביטוח והכיסויים הנוספים נרחב ביותר.גודש התוכניות והכיסויים מחייב פגישה ויעוץ של בעל מקצוע בתחום.התוכניות ניתנות להתאמה לכל אחד ולכל משפחה על פי תקציבה כמו כן התוכניות ניתנות לשדרוג ושינוי לכל אורך תקופת הביטוח. 

שמח לעמוד לשרותכם במתן ייעוץ מקצועי
תמונת אווירה ביטוח בריאות
ביטוח סיעוד
ם העלייה בתוחלת החיים, הסיכוי להגיע למצב סיעודי גדל. לכן, חשוב לקחת את העתיד בידיים ולהצטרף כבר היום לתוכניות ביטוח הסיעוד החדשות של קבוצת הראל, הנותנת מענה רחב, מגוון וייחודי לצרכי המבוטח בעת הגיעו למצב סיעודי.כמו בתוכניות הבריאות גם בביטוחי הסיעוד מגוון המסלולים והתוכניות רב.התכניות מתאימות גם לאוכלוסיה החברה בביטוחים קולקטיבים (אשר הכיסויים בהם לוקים בחסר) וגם לאלו שרכשו ביטוחים פרטיים דרך קופות החולים .מגוון התוכניות מתאים לכל כיס ולכל גיל .

נשמח לעמוד לשרותכם במתן ייעוץ מקצועי
 
דרור נחשון, סוכנות לביטוח  |  כתובת: רח' הדר 2 (קומה ב), הרצליה 4629025  |  טלפון: 09-9533030  |  פקס: 09-9572818  |   נייד: 050-7408086 
דרור נחשון-ניהול סיכונים בביטוח- www.drorbit.co.il © כל הזכויות שמורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
שומרה
קבוצת מגדל
כלל ביטוח
ביטוח חקלאי
הכשרה ביטוח
מנורה מבטחים
הראל
איילון
הפניקס